Zmysłowy Listopad
Play
Stop
Ton einschalten Ton ausschalten
  1. Hauptseite
  2. Pakete
  3. Zmysłowy Listopad
Reservieren Sie online
ab 2 017 /Aufenthalt
  • min. 2 Nächte
  • HP - Halbpension
lemon

SPA W LISTOPADZIE

Nie wiesz, jak poprawić sobie nastrój jesienią? My mamy na to niezawodny sposób! Zmysłowy listopad w Lemon Resort Spa przepędzi jesienny spleen i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!

Oferta obejmuje:

- Noclegi w komfortowym pokoju

- Śniadania w formie bufetu z live cooking

- Obiadokolacje

- Masaż relaksacyjny (40 minut) dla każdej z osób dorosłych

- Inhalacja w saunie suchej z wybraną nutą zapachową

- Kieliszek wybranego domowego wina do każdej obiadokolacji

- Korzystanie ze Strefy Wellness (basen, basen zewnętrzny podgrzewany - sezonowo, jacuzzi, siłownia, strefa cardio, tężnia solna, kompleks
saun)

- Bezpłatne korzystanie z Sali Gier (bilard, cymbergaj, rzutki, piłkarzyki, automaty do gier, PS5)

- Prywatna plaża

- Bezpłatny parking

lemon Wichtige Informationen
Anmelden ab 16:00
Abmelden bis 12:00
Kinder
  • Das Kind im Alter von 0 bis 3 Jahre übernachtet kostenlos, wenn es im Elternbett schläft.
  • Kinderbett gegen Aufpreis
  • Zusatzbett für Kind im Alter von 4 bis 12 Jahre - 140 zł. Der Preis umfasst Übernachtung und Frühstück.
  • Zusatzbett für Kind im Alter von über 12 Jahre - 240 zł. Der Preis umfasst Übernachtung und Frühstück
Tiere

Zwierzęta są akceptowane jedynie w Pokojach Premium. Możliwy jest pobyt zwierzęcia w wadze do 12 kg, po uprzednim kontakcie z recepcją hotelową oraz zaakceptowaniem przesłanego regulaminu. W przypadku przyjazdu ze zwierzęciem obowiązuje dopłata 200zł/dobę, a Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego typu pokoju.

Parkplatz - Informationen
Kostenloser Parkplatz für alle Hotelgäste - keine Reservierung erforderlich.
Stornierung der Reservierung
Zum Zeitpunkt der Reservierung wird eine Anzahlung in Höhe von 30% des Reservierungswerts erhoben. Die Anzahlung ist nicht zurückerstattbar. Wird die Reservierung storniert oder kommt der Gast nicht an - die Anzahlung verfällt.
Zahlungsmethoden
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express
lemon
Reservieren Sie Ihren Aufenthalt online
schon ab 2 017 /Aufenthalt

Zmysłowy listopad – odkryj nową definicję relaksu

Listopad zwykł kojarzyć się z coraz krótszymi i chłodniejszymi dniami, opadającymi liśćmi, szarością i przygotowywaniem się do nadejścia zimy. W takich okolicznościach możesz mocno odczuć jesienne przesilenie. Ale wcale nie musisz dać się mu ponieść! Aby temu zaradzić, wystarczy zawczasu zarezerwować pobyt w Lemon Resort Spa. Naszym zdaniem listopad, na przekór pogodzie za oknem, a może właśnie z jej powodu, jest wręcz idealnym miesiącem do rozpieszczania swoich zmysłów i odkrywania siebie na nowo. A nie ma do tego lepszego miejsca od hotelu ze spa. Przekonaj się o tym już tej jesieni korzystając z naszego specjalnego, listopadowego pakietu hotelowego, wręcz stworzonego do niespiesznego relaksu w spa.

Zadbaliśmy o to, by listopadowe dni spędzone u nas były dla Ciebie źródłem odprężenia, doskonałego humoru, a w przyszłości wspaniałych wspomnień. W ramach pakietu Zmysłowy listopad czeka na Ciebie czterdziestominutowy masaż relaksacyjny i inhalacja w saunie suchej z wybraną nutą zapachową. Do Twojej dyspozycji będzie też nowoczesna Strefa Wellness, a w niej m.in. basen, jacuzzi, tężnia solna, siłownia, kompleks saun i strefa cardio. Możesz również bezpłatnie korzystać ze świetnie wyposażonej Sali Gier. To jeszcze nie wszystko, do każdej pysznej obiadokolacji zaserwujemy Ci kieliszek wybranego domowego wina. Nie możemy zapomnieć też o przygotowanym dla Ciebie komfortowo urządzonym apartamencie. Przyjedź do Lemon Resort Spa i przekonaj się, jak zmysłowy może być listopad! Zapraszamy!

mobile nav bg
Sehen Sie auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen