Banner-Hintergrund
Play
Stop
Ton einschalten Ton ausschalten
Play
Stop
Ton einschalten Ton ausschalten
Ankunft
28.09.23
Abfahrt
29.09.23
lemon

Pakiety SPA

Każdy z nas potrzebuje wytchnienia i oderwania się od rzeczywistości, która otacza go dookoła. Wiemy jednak doskonale, że na co dzień nawet na chwilę ciężko w stu procentach uciec od trosk i obowiązków. Sposobem na odnalezienie źródła życiowej energii, spokoju ducha i przyjemności, jest pobyt w spa z zabiegami, zlokalizowanym z dala od miejskiego zgiełku. I o to właśnie zadbaliśmy w naszym luksusowym Manaw Spa, które oferuje zarówno pakiety pobytowe dla seniora, jak i dla osób młodszych. Czerpiąc z tradycji rodem z Bali i Tajlandii, przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowicie odprężające i wprowadzające w błogi nastrój masaże, zabiegi oraz zbawienne dla ciała i ducha rytuały. A wszystko to w pięknej okolicy Pogórza Rożnowskiego. Nasze pakiety spa czekają właśnie na Ciebie - sprawdź, co mamy w swojej ofercie!

Play
Stop
Ton einschalten Ton ausschalten
Pakiety spa z noclegiem
Cały wachlarz możliwości

Pakiety spa z noclegiem

lemon

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w głos gości Manaw SPA, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień w SPA dla każdego może oznaczać co innego. Stąd też zgromadziliśmy tutaj naprawdę różnorodne pakiety spa z noclegiem. Wszystkie oferowane przez nas pakiety spa skupiają się wokół filozofii wellness, stanowiąc esencję tego, co ważne dla zachowania zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia, tak fizycznego, jak i psychicznego. Wiemy bowiem, że jedynie dbając o wszystkie te aspekty, można osiągnąć tak oczekiwaną życiową równowagę, która jest czymś więcej niż tylko chwilowym relaksem. A o to, by tak właśnie się stało, zatroszczą się nasi wykwalifikowani terapeuci z Polski, Bai i Tajlandii.

Jednocześnie każdy z zaproponowanych przez nas pakietów spa skomponowany został  tak, by trafiał w Twoje wysublimowane oczekiwania i Twój własny sposób na odpoczynek. W końcu pobyt w spa możesz dzielić z ukochaną osobą, przyjaciółką od serca, rodziną czy dobrymi znajomymi. I tak do celebrowania wieloletniej, a może dopiero zawiązującej się przyjaźni, w mniej codziennych okolicznościach, idealny jest pakiet spa dla przyjaciółek. Z kolei pakiet romantyczny dla dwojga pomoże wprowadzić harmonię do Waszego związku, pozwoli Wam odprężyć się i przeżyć niezapomniane romantyczne chwile. Jedyny w swoim rodzaju pakiet świąteczny w hotelu, zapewni natomiast Tobie i Twoim bliskim zimowy relaks na najwyższym poziomie, łącząc ofertę SPA z aktywnym wypoczynkiem.

Wyjątkowa oferta dla dwóch osób

Pakiet romantyczny dla dwojga

Przygotowując pakiet SPA dla dwojga chcieliśmy wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy pragną zatroszczyć się o relacje w swoim związku, niezależnie od jego stażu. Możecie razem zrelaksować się podczas odprężającego peelingu z olejkami eterycznymi w saunie parowej, masażu relaksacyjnego czy wspólnej kąpieli czekoladowej z lampką Prosecco. Czekają na Was także zabiegi na twarz:  multiwitaminowa terapia odżywcza (dla Niej) oraz Perfect Man (dla Niego). Pakiet romantyczny dla dwojga obejmuje również niezwykle przyjemne masaże głowy i dłoni. Będziecie mieli oczywiście także dostęp m.in. do Strefy Wellness oraz Sali Gier. Nie zapomnijcie przy tym udać się na romantyczny spacer po okolicy.

Pakiet romantyczny dla dwojga
Relaks i rozrywka

Pakiet spa dla przyjaciółek

Przy planowaniu pakietu spa dla przyjaciółek przyświecała nam myśl, by zapewnić Wam okazję do niekończących się kobiecych zwierzeń i oczywiście czerpania przyjemności ze specjalnie przygotowanych dla Was zabiegów spa. W dobry nastrój wprawi Was inhalacja olejkami eterycznymi w saunie suchej, a po niej masaż indonezyjski lub tajski, który relaksuje, a zarazem dodaje energii. Z pewnością zachwycone będziecie też odżywczym zabiegiem na twarz, masażem głowy, a także relaksem w tężni solnej z lampką Prosecco. Nasi terapeuci przygotowali dla przyjaciółek również niezwykle efektywny zabieg na okolice oczu oraz przyjemny masaż dłoni. Pomiędzy kolejnymi zaplanowanymi zabiegami możecie skorzystać m.in. z Sali Gier oraz Strefy Wellness czy poznawać malownicze okolice naszego hotelu.

Pakiet spa dla przyjaciółek
mobile nav bg
Sehen Sie auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen