Rezerwacja
Kontakt
Hotel
Oferta
Business
Pokoje
Restauracja
Rozrywka
  Spa  
Wellness
Aktywność
Region
Galeria
Dla dzieci

Biznes konferencje szkolenia

Lemon resort spa
Idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych i konferencyjnych
Doskonała lokalizacja

Lemon Resort Spa to hotel butikowy zlokalizowany nad Jeziorem Rożnowskim, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – Pogórzu Rożnowskim, w miejscowości Gródek nad Dunajcem. 

To, co wyróżnia Lemon Resort Spa spośród innych obiektów tego typu, to połączenie magicznego wręcz krajobrazu (Jezioro Rożnowskie, Małpia Wyspa, góry Beskidu Wyspowego) z doskonałą w skali światowej, modernistyczną architekturą. Krajobraz, architektura, ale i doskonała oferta gastronomiczna plus ogrom dodatkowych atrakcji umilających Gościom pobyt (wspomnijmy chociażby o marinie, nowoczesnym spa, strefie wellness, strefie gier i zabaw) – wszystko to świadczy o rewelacyjnym standardzie Lemon Resort Spa

 

Teambuilding

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największą liczbę atrakcji integrujących Wasz zespół. Współpracujemy z najlepszymi firmami eventowymi w Polsce, dlatego możemy zaoferować naszym Gościom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Organizujemy praktycznie wszystkie formy rozrywki outdoorowej, w tym m.in mecze Paintballa, rajdy na quadach, Off-Road 4x4, spływy raftingowe i wiele innych form aktywności, mających na celu budowanie pozytywnych relacji w zespole.

Sala konferencyjna

Zachęcamy Państwa do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, prasowych, wyjazdów szkoleniowych, warsztatów i spotkań motywacyjnych w naszym hotelu. Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 70 m2, w której - w zależności od potrzeb - można dowolnie konfigurować układ stołów i krzeseł. Sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy internet.

Wyposażenie sali
Klimatyzacja
Zaciemnienie Sali
Nagłośnienie Sali
Mikrofon bez.
Flipchart
Ekran
Projektor Multimedialny
Bezprzewodowy Internet
Obsługa Techniczna
max 28
max 28
max 28
max 60
Catering dedykowany biznesowi

Obsługa gastronomiczna Lemon Resort Spa sprosta każdym, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom organizatorów. Do każdego wydarzenia ustalamy indywidualne menu, od małej przerwy kawowej po wyrafinowany bankiet. Profesjonalny i dyskretny zespół zapewni serwis na najwyższym poziomie.

Oferta restauracyjna obejmuje ponadto dania wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe. Restauracja Lemon, której personel odpowiedzialny jest za kwestie przygotowania doskonałych posiłków w trakcie trwania wydarzenia biznesowego, wyróżniona została w prestiżowym przewodniku Gault&Millau.

Oferta spa dedykowana biznesowi

Dla tych, którzy cenią sobie relaks na najwyższym poziomie polecamy wizytę w naszym Manaw Spa. W swojej szerokiej ofercie Manaw Spa posiada m.in. doskonałe masaże, różnorodne zabiegi leczniczo-relaksacyjne i ekskluzywne rytuały. Na specjalne życzenie Gości biorących udział w wydarzeniu biznesowym personel Manaw Spa tworzy dedykowane pakiety, opracowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Gości.

Jesteś zainteresowany organizacją wydarzenia biznesowego w Lemon Resort Spa?
Przygotujemy dla Ciebie ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!
 
Karol Światłoń
Front Office Manager
Lemon Resort Spa
Gródek nad Dunajcem 83
33-318 Polska